Çekmeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler uluslararası bir salgın olan Koronavirüs (Covid-19) ‘e karşı ilçede tedbirlerini almaya devam ediyor. Alanında uzman ekipler ilçedeki ibadethane, okul, kamu binaları, taksi durakları, muhtarlıklar , aile sağlığı merkezleri, askeri üsler, kapalı ve açık pazar alanları, park ve bahçelerde dezenfekte çalışmaları yapıyor. Çekmeköy’de ki 1616 cadde ve sokakta, 5 bine yakın çöp konteynerını 5 yıkama aracı ve 20 personelle dezenfekte eden ekipler, 7/24 çalışmalarını sürdürecek.
Çekmeköy'de cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor
Çekmeköy Belediyesi Koronavirüs (Covid-19) ‘a karşı alınan tedbirler kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
19 Mart 2020 Perşembe 09:55
Bu haber kez okundu.
![Çekmeköy'de cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor](https://www.cekmekoyhaber.com.tr/images/haberler/2020/03/cekmekoy_de_cadde_ve_sokaklar_dezenfekte_ediliyor_h23391_930c9.jpg)