Sancaktepe’ye Eğitim Atölyesi

Eğitime destek vermek amacıyla VİKO elektriğin katkıları ile hazırlanan Samandıra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ‘zayıf akım atölyesi ‘ törenle açıldı.Elektrik, anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, eğitime verdiği destekle geleceği...

Yorum (0)     Bu haber 36730 kez okundu
04.10.2013 00:00:00
Eğitime  vermek amacıyla VİKO elektriğin katkıları ile hazırlanan Samandıra Teknik ve Endüstri   ‘ akım atölyesi ‘ törenle açıldı.

Elektrik, anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, eğitime verdiği  geleceği aydınlatıyor. VİKO Endüstriyel tesislerinin bulunduğu Sancaktepe’de, eğitime vermek amacıyla ‘ akım atölyesi’ kurdu. Atölyenin açılışına Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Kaymakam Feyzullah Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, VİKO  Başkanı Cahit Durmaz, okul müdürü, öğretmenler ve .

Açılışta bir  yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, eğitimin artırılmasına yönelik çalışımların önemine değinerek, “Özel sektörün sağladığı bu gibi , Sancaktepe’deki  eğitimini aydınlatacak, eğitim  yükselmesine katkı sağlayacaktır” dedi.

Ülke sanayilerinin  bilgi, beceri ve iş tecrübesine sahip kalifiye iş gücünün öneminin çok büyük olduğunu belirten Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan ise “Yüksek ve verimli üretimi oluşturabilecek kalifiye iş gücü ise  Eğitim ve Endüstri   köprü ile daha nitelikli sonuçlar vermekte.  eğitime önemli katkılar sağlayan firma yetkililerine teşekkür ediyorum” şeklinde .

VİKO  Başkanı Cahit Durmaz, firma olarak yapılan bu tür çalışmaların amacından bahsederek, “ eğitimine  projelerindeki öncelikli amacımız; eğitimdeki  ,    karşısına  sahibi olmuş rol modeller çıkararak, iş ve    olup; hayat , edinmelerine, kısaca kişisel ve    vermektir. Proje kapsamında; laboratuvarlar , koçluk yapıyoruz. İstihdam sağlıyoruz” diye .

kadınhaberleri

where can i buy abortion pills go buy abortion pill online
buy abortion pill abortion pill online purchase abortion pill
buy cytotec for 24 week abortion click here abortion pill prescription


Bu haber 36730 kez görütülendiYorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
7+7=?
 


Yazarlarımız
En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay